Начало Formula 1 News • Новини за Формула 1 Драматично състезание на Монца в BCC

Драматично състезание на Монца в BCC

50
0

Драматично състезание за Гран при на Монца се състоя на 11.10 в BCC. На преден план набъбнаха някои неща: господството на колите на Уилямс и абсолютният номер 1 на България Траян Сарафов. Сега със Свилен Матеев отборът тръгва по-силен от всякога. Дебютанта след разочарованието в Унгария сега наистина успя да покаже, че заслужава мястото си в отбора. Траян Сарафов бе честван като шампион на лигата, а той дори и спечели. Спечели и то как – с преднина от обиколка и половина пред вторият. А вторият – Радослав Радоев също показа, че вече е коренно различен пилот и че може да кара. Въпреки че Сарафов обвини Радоев за мелето на старта и каза, че Матеев е можело и втори да завърши, ако не беше сллучката на старта.

Note: Резултатите: